Koko loma-asunto
Explorers Club
Majoituspaikan taso: 3
Lomakoti, jossa käytössäsi on takka
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Explorers Club valokuvagalleria





Nauti vierailustasi kohteessa Franschhoek yöpymällä lomakoti -majoituspaikassa. Asiakkaat voivat uida ulkouima-altaassa, ja ilmaiset edut kuten langaton internetyhteys ja pysäköintialue takaavat, että lomasi on täydellinen. Tässä majoituspaikassa käytössäsi on puutarha, takka ja taulutelevisio.
Arvostelut
7,07,0 kautta 10.
Hyvä
Koko koti
4 kylpyhuonetta6 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Uima-allas
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
- Ulkouima-allas
- Puutarha
Kodin mukavuudet (6)
Kodin mukavuudet (6)
- Oma kylpyhuone
- Televisio
- Puutarha
- DVD-soitin
- Kylpyamme tai suihku
- Takka
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Neighbourgood Franschhoek
Franschhoek
Neighbourgood Franschhoek
Franschhoek
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
8.8 kautta 10, Loistava, 69 arvostelua
8,8
Loistava
69 arvostelua
Hinta on 50 €
50 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

1AA Wilhelminia Apartments
Franschhoek
1AA Wilhelminia Apartments
Franschhoek
- Uima-allas
- Keittonurkkaus
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
9.8 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 48 arvostelua
9,8
Poikkeuksellisen hyvä
48 arvostelua
Hinta on 144 €
144 €
sisältää verot ja maksut
24.9.–25.9.

The Ivy Apartments
Franschhoek
The Ivy Apartments
Franschhoek
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
9.6 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 175 arvostelua
9,6
Poikkeuksellisen hyvä
175 arvostelua
Hinta on 100 €
100 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Boschendal Farm Estate
Franschhoek
Boschendal Farm Estate
Franschhoek
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 184 arvostelua
9,4
Poikkeuksellisen hyvä
184 arvostelua
Hinta on 232 €
232 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.

La Cotte Forest Cottages
Franschhoek
La Cotte Forest Cottages
Franschhoek
- Uima-allas
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
9.8 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 31 arvostelua
9,8
Poikkeuksellisen hyvä
31 arvostelua
Hinta on 249 €
249 €
sisältää verot ja maksut
26.9.–27.9.

W-Collection Franschhoek at L'Ermitage
Franschhoek
W-Collection Franschhoek at L'Ermitage
Franschhoek
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 19 arvostelua
10
Poikkeuksellisen hyvä
19 arvostelua
Hinta on 145 €
145 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.

Protea Hotel by Marriott Franschhoek
Franschhoek
Protea Hotel by Marriott Franschhoek
Franschhoek
- Uima-allas
- Lentokenttäkuljetukset
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
8.8 kautta 10, Loistava, 331 arvostelua
8,8
Loistava
331 arvostelua
Hinta on 152 €
152 €
sisältää verot ja maksut
19.9.–20.9.

Franschhoek Boutique Hotel
Franschhoek
Franschhoek Boutique Hotel
Franschhoek
- Lentokenttäkuljetukset
- Ilmainen pysäköinti
- Ravintola
- Ilmastointi
9.0 kautta 10, Upea, 110 arvostelua
9,0
Upea
110 arvostelua
Hinta on 153 €
153 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.

La Residence
Franschhoek
La Residence
Franschhoek
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Kylpylä
- Ilmainen pysäköinti
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 11 arvostelua
10
Poikkeuksellisen hyvä
11 arvostelua
Hinta on 1 700 €
1 700 €
sisältää verot ja maksut
28.8.–29.8.

Franschhoek Country House and Villas
Franschhoek
Franschhoek Country House and Villas
Franschhoek
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Kylpylä
- Ilmainen pysäköinti
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 112 arvostelua
9,4
Poikkeuksellisen hyvä
112 arvostelua
Hinta on 255 €
255 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

18 Wilhelmina St, Franschhoek, Western Cape, 7690
Lähettyvillä
- Franschhoekin kaupungintalo - 3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
- Dutch Reformed Church - 5 min kävelymatka - 0.4 km:n päässä
- Franschhoek Art House - 5 min kävelymatka - 0.4 km:n päässä
- Franschhoek Wine Tram - 11 min kävelymatka - 1.0 km:n päässä
- Hugenottien muistomerkki - 15 min kävelymatka - 1.3 km:n päässä
Liikkuminen
- Kapkaupunki (CPT-Kapkaupungin kansainvälinen lentokenttä) – 64 min ajomatka
Ravintoloita
- Get Lost Coffee - 3 min kävelymatka
- Tuk Tuk Microbrewery - 4 min kävelymatka
- Col'Cacchio - 6 min kävelymatka
- Allora - 3 min kävelymatka
- Rickety Bridge Winery - 5 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Explorers Club
- Nauti vierailustasi kohteessa Franschhoek yöpymällä lomakoti -majoituspaikassa. Asiakkaat voivat uida ulkouima-altaassa, ja ilmaiset edut kuten langaton internetyhteys ja pysäköintialue takaavat, että lomasi on täydellinen. Tässä majoituspaikassa käytössäsi on puutarha, takka ja taulutelevisio.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- Yksityinen lomakoti
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse korkeintaan 48 tuntia ennen saapumista. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
- Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
- Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 72 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
- Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestasi varauksen jälkeen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi huoneissa
Pysäköinti
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
- Ulkouima-allas
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä
Ruoka ja juoma
- Vedenkeitin
- Leivänpaahdin
Kylpyhuoneet
- 4 kylpyhuonetta
- Kylpyamme tai suihku
- Hiustenkuivaaja
- Pyyhkeet saatavilla
- Vessapaperi
Oleskelutilat
- Takka
Viihde
- Taulutelevisio, jossa satelliittikanavat
- DVD-soitin
Ulkotilat
- Puutarha
- Ulkokalusteet
Pyykinpesu
- Pyykinpesukone
Lemmikit
- Ei lemmikkejä
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissejä
- Savuton majoituspaikka
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Maksut ja käytännöt
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja Mastercard
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Explorers Club Franschhoek
Explorers Club Private vacation home
Explorers Club Private vacation home Franschhoek
Usein kysytyt kysymykset
Onko majoituspaikassa lomakoti uima-allas?
Kyllä, täällä on ulkouima-allas.
Salliiko lomakoti lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako lomakoti pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Mitkä ovat majoituspaikan lomakoti sisään- ja uloskirjautumisajat?
Voit kirjautua sisään klo 14.00 lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.
Mitä tekemistä Explorers Club ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Explorers Club tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan ja puutarhan.
Millaisella alueella Explorers Club sijaitsee?
Explorers Club sijaitsee vain 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Franschhoek Wine Tram ja 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Hugenottien muistomerkki.