Loma-asunto
City Center Suite
Huoneisto rautatie-/metroaseman yhteydessä, lähellä sijaitsee Piazza del Duomo
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan City Center Suite valokuvagalleria





Huoneisto sijaitsee vain 5 minuutin ajomatkan päässä kohteista Duomo di Milano ja Piazza del Duomo. Lisäksi Bocconin yliopisto ja Via Monte Napoleonen muotialue sijaitsevat vain 5 minuutin k ävelymatkan päässä. Majoituspaikka sijaitsee lyhyen kävelymatkan päässä julkisen liikenteen yhteyksistä: Porta Romanan metroasema sijaitsee vain muutaman askeleen päässä ja Porta Romana M3 -raitiovaunupysäkki sijaitsee 3 minuutin kävelymatkan päässä.
Arvostelut
1010 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Koko huoneisto
1 makuuhuone4 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen Wi-Fi
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Numa Milan Montenero
Porta Romana
Numa Milan Montenero
Porta Romana
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
9.0 kautta 10, Upea, 27 arvostelua
9,0
Upea
27 arvostelua
Hinta on 200 €
200 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Bagutta Suites
Milanon keskusta
Bagutta Suites
Milanon keskusta
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Savuton
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 14 arvostelua
8,0
Erittäin hyvä
14 arvostelua
Hinta on 235 €
235 €
sisältää verot ja maksut
20.9.–21.9.

Seety Duomo
Milanon keskusta
Seety Duomo
Milanon keskusta
- Keittiö
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Lounge-alue
Hinta on 266 €
266 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Brera Apartments in Moscova
Milanon keskusta
Brera Apartments in Moscova
Milanon keskusta
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
8.8 kautta 10, Loistava, 55 arvostelua
8,8
Loistava
55 arvostelua
Hinta on 156 €
156 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Heart Milan Apartments - Porta Romana
Milanon keskusta
Heart Milan Apartments - Porta Romana
Milanon keskusta
- Lentokenttäkuljetukset
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen Wi-Fi
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 19 arvostelua
9,4
Poikkeuksellisen hyvä
19 arvostelua
Hinta on 185 €
185 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Milan Royal Suites Centro Moscova
Milanon keskusta
Milan Royal Suites Centro Moscova
Milanon keskusta
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi

Brera Apartments in Arena
Milanon keskusta
Brera Apartments in Arena
Milanon keskusta
- Keittiö
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Savuton
9.8 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 7 arvostelua
9,8
Poikkeuksellisen hyvä
7 arvostelua
Hinta on 171 €
171 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Short Rent Milano Porta Vittoria
Porta Vittoria
Short Rent Milano Porta Vittoria
Porta Vittoria
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 1 arvostelu
10
Poikkeuksellisen hyvä
1 arvostelu
Hinta on 136 €
136 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

notaMi - Dream Experience - Garibaldi
Milanon keskusta
notaMi - Dream Experience - Garibaldi
Milanon keskusta
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Lounge-alue
9.0 kautta 10, Upea, 25 arvostelua
9,0
Upea
25 arvostelua
Hinta on 245 €
245 €
sisältää verot ja maksut
7.9.–8.9.

Chic flat in the centre
Milanon keskusta
Chic flat in the centre
Milanon keskusta
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 3 arvostelua
9,4
Poikkeuksellisen hyvä
3 arvostelua
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

Corso di Porta Romana 132, Milan, MI, 20122
Lähettyvillä
- QC Termemilano -kylpylä - 1 min kävelymatka - 0.1 km:n päässä
- Porta Romana - 1 min kävelymatka - 0.1 km:n päässä
- Bocconin yliopisto - 13 min kävelymatka - 1.1 km:n päässä
- Piazza del Duomo - 10 min ajomatka - 1.4 km:n päässä
- Duomo di Milano - 10 min ajomatka - 1.4 km:n päässä
Liikkuminen
- Linaten lentokenttä (LIN) – 21 min ajomatka
- Malpensan kansainvälinen lentokenttä (MXP) – 65 min ajomatka
- Bergamo Orio al Serio Airport (BGY) – 59 min ajomatka
- Milano Porta Genovan asema – 4 min ajomatka
- Milano Porta Genovan asema – 4 min ajomatka
- Milano Rogoredon rautatieasema – 5 min ajomatka
- Porta Romanan metroasema – 2 min kävelymatka
- Porta Romana M3 -raitiovaunupysäkki – 3 min kävelymatka
- Viale Sabotinon raitiovaunupysäkki – 4 min kävelymatka
Ravintoloita
- McDonald's - 2 min kävelymatka
- Pogue Mahone's - 3 min kävelymatka
- Trapizzino - 2 min kävelymatka
- My Home Cafè - 1 min kävelymatka
- Il Cavallante - 3 min kävelymatka
Tietoja majoituspaikasta
City Center Suite
- Huoneisto sijaitsee vain 5 minuutin ajomatkan päässä kohteista Duomo di Milano ja Piazza del Duomo. Lisäksi Bocconin yliopisto ja Via Monte Napoleonen muotialue sijaitsevat vain 5 minuutin kävelymatkan päässä. Majoituspaikka sijaitsee lyhyen kävelymatkan päässä julkisen liikenteen yhteyksistä: Porta Romanan metroasema sijaitsee vain muutaman askeleen päässä ja Porta Romana M3 -raitiovaunupysäkki sijaitsee 3 minuutin kävelymatkan päässä.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- 1 huoneisto
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 19.00.
- Myöhäinen sisäänkirjautuminen mahdollista saatavuuden mukaan
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 21 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse korkeintaan 5 päivää ennen saapumista. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
- Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
- Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
- Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestasi varauksen jälkeen
- Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 6.00 jälkeen
- Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 21
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 25+ Mbit/s)
Pysäköinti
- Ei pysäköintimahdollisuutta paikan päällä
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Ilmainen Wi-Fi, jonka nopeus on 25+ Mbit/s
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
Ruoka ja juoma
- Leivänpaahdin
- Vedenkeitin
Makuuhuoneet
- 1 makuuhuone
Viihde
- Televisio
Pyykinpesu
- Pyykinpesukone
Lemmikit
- Ei lemmikkejä
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissejä
Palvelut ja mukavuudet
- Silitysrauta-/lauta
- Virtuaalinen vastaanotto
Sijainti
- Rautatie-/metroaseman yhteydessä
- Bisnesalueella
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Maksut ja käytännöt
Hyvitettävät takuumaksut
- 250 EUR:n suuruinen vahinkotakuumaksu veloitetaan ennen sisäänkirjautumista.
Pakolliset lisämaksut
Sinua pyydetään maksamaan seuraavat majoituspaikan veloittamat maksut sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavia veroja:
- Kaupungin perimä vero: 9.50 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 18 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Siivousmaksu: 109 EUR per majoitustila per yöpyminen
Vaihtoehtoiset lisämaksut
- Myöhäisestä sisäänkirjautumisesta veloitetaan maksu klo 19.30–0.00
Lapset ja lisävuoteet
- Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express, JCB International ja Union Pay
Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 015146-LNI-06444
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
City Center Suite Hosted by Sweetstay
City Center Suite-Hosted by Sweetstay Milan
City Center Suite-Hosted by Sweetstay Apartment
City Center Suite-Hosted by Sweetstay Apartment Milan
Usein kysytyt kysymykset
Tarjoaako City Center Suite ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?
Kyllä, City Center Suite tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.
Salliiko huoneisto lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako huoneisto pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Huoneisto ei valitettavasti tarjoa paikan päällä olevia pysäköintipaikkoja.
Mitkä ovat majoituspaikan huoneisto sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 19.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.
Millaisella alueella City Center Suite sijaitsee?
City Center Suite sijaitsee vain 2 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Porta Romanan metroasema ja 12 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Bocconin yliopisto.