Koko huoneisto
Comfortable Holiday Apartment in St. Peter Ording
Huoneisto
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Comfortable Holiday Apartment in St. Peter Ording valokuvagalleria





Kohteessa St. Peter-Ording vieraillessasi huoneisto on loistava vaihtoehto. Muihin palveluihin kuuluu sauna ja terassi.
Koko huoneisto
2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta2 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Savuton
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
- Sauna
- Terassi
Kodin mukavuudet (4)
Kodin mukavuudet (4)
- 2 makuuhuonetta
- Terassi
- Pyykinpesukone/kuivausrumpu
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Comfortable Holiday Apartment in St. Peter Ording
St. Peter-Ording
Comfortable Holiday Apartment in St. Peter Ording
St. Peter-Ording
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Savuton

Wohnung in St. Peter Ording
St. Peter-Ording
Wohnung in St. Peter Ording
St. Peter-Ording
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton

Comfortable Holiday Apartment in St. Peter Ording
St. Peter-Ording
Comfortable Holiday Apartment in St. Peter Ording
St. Peter-Ording
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Savuton
- Jääkaappi

Ferienwohnung fur 4 in St. Peter-ording
St. Peter-Ording
Ferienwohnung fur 4 in St. Peter-ording
St. Peter-Ording
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton

Ferienwohnung in St. Peter-ording
St. Peter-Ording
Ferienwohnung in St. Peter-ording
St. Peter-Ording
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton

Wohnung in St.peter Ording
St. Peter-Ording
Wohnung in St.peter Ording
St. Peter-Ording
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton

Ferienwohnung fur 2 in St. Peter-ording
St. Peter-Ording
Ferienwohnung fur 2 in St. Peter-ording
St. Peter-Ording
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton

Ferienwohnung fur 2 in St. Peter-ording
St. Peter-Ording
Ferienwohnung fur 2 in St. Peter-ording
St. Peter-Ording
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton

Ferienhaus in St.peter Ording
St. Peter-Ording
Ferienhaus in St.peter Ording
St. Peter-Ording
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi

Ferienwohnung in St. Peter-ording
St. Peter-Ording
Ferienwohnung in St. Peter-ording
St. Peter-Ording
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta
St. Peter-Ording, SH
Lähettyvillä
- Schleswig-Holstein Wadden Sea National Park (kansallispuisto) - 1 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
- Sankt Peter-Ordingin uimaranta - 11 min kävelymatka - 1.0 km:n päässä
- St. Peter Ordingin kansallispuiston museo - 20 min kävelymatka - 1.7 km:n päässä
- Auslaufgebiet im Ort - 5 min ajomatka - 3.2 km:n päässä
- St. Peter Böhlin majakka - 11 min ajomatka - 7.8 km:n päässä
Liikkuminen
- Hamburg Finkenwerderin lentoasema (XFW) – 144 min ajomatka
- Hampurin lentokenttä (HAM) – 118 min ajomatka
- Lyypekki (LBC) – 163 min ajomatka
- Bad St. Peter-Ordingin asema – 17 min kävelymatka
- Bad St. Peter Südin asema – 6 min ajomatka
- Tatingin asema – 10 min ajomatka
Ravintoloita
- Strandbar 54 Grad Nord - 19 min kävelymatka
- Gosch - 4 min ajomatka
- ambassador hotel & spa - 4 min ajomatka
- Strandcafé Silbermöwe
- Peter Pane - 19 min kävelymatka
Tietoja majoituspaikasta
Comfortable Holiday Apartment in St. Peter Ording
- Kohteessa St. Peter-Ording vieraillessasi huoneisto on loistava vaihtoehto. Muihin palveluihin kuuluu sauna ja terassi.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- 1 huoneisto
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 21 vuotta
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 21
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Pysäköinti
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
- Sauna
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä
Ruoka ja juoma
- Vedenkeitin
- Leivänpaahdin
Makuuhuoneet
- 2 makuuhuonetta
Kylpyhuoneet
- 2 kylpyhuonetta
Ulkotilat
- Terassi
Pyykinpesu
- Kuivausrumpu
Ilmastointi ja lämmitys
- Lämmitys
Lemmikit
- Ei lemmikkejä
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissejä
- Savuton majoituspaikka
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Yleiset tiedot
- Yksilöllisesti kalustettu
Maksut ja käytännöt
Pakolliset lisämaksut
Sinua pyydetään maksamaan seuraavat majoituspaikan veloittamat maksut sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavia veroja:
- Kaupunki perii veron, joka maksetaan majoituspaikassa. Veron määrä riippuu kaudesta, eikä sitä välttämättä peritä ympäri vuoden. Muita poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
- Kaupungin perimä vero: 1.1.–7.1. 4.00 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 18 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Kaupungin perimä vero: 8.1.–31.3. välisenä aikana 3.00 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 18 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Kaupungin perimä vero: 1. huhtikuuta – 31. lokakuuta välisenä aikana 4.00 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 18 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Kaupungin perimä vero: 1. marraskuuta – 24. joulukuuta välisenä aikana 3.00 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 18 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Kaupungin perimä vero: 25. joulukuuta – 31. joulukuuta välisenä aikana 4.00 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 18 vuotta vanhoilta lapsilta.
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja Mastercard
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Comfortable In St Peter Ording
Comfortable Holiday Apartment in St. Peter Ording Apartment
Usein kysytyt kysymykset
Tarjoaako Comfortable Holiday Apartment in St. Peter Ording ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?
Kyllä, Comfortable Holiday Apartment in St. Peter Ording tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.
Salliiko huoneisto lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako huoneisto pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Mitä tekemistä Comfortable Holiday Apartment in St. Peter Ording ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Comfortable Holiday Apartment in St. Peter Ording tarjoaa asiakkaiden käyttöön saunan.
Millaisella alueella Comfortable Holiday Apartment in St. Peter Ording sijaitsee?
Comfortable Holiday Apartment in St. Peter Ording sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Schleswig-Holstein Wadden Sea National Park (kansallispuisto) ja 8 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Sankt Peter-Ordingin uimaranta.