Koko loma-asunto
Villa Bali With Pool by Wonderful Italy
Huvila
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Villa Bali With Pool by Wonderful Italy valokuvagalleria





Nauti vierailustasi kohteessa Syrakusa yöpymällä huvila -majoituspaikassa.
Koko koti
4 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta10 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Ilmainen Wi-Fi
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)
- 8 huvilaa
- Puutarha
- Grillausmahdollisuus
Kodin mukavuudet (4)
Kodin mukavuudet (4)
- 4 makuuhuonetta
- Oma kylpyhuone
- Puutarha
- Grilli tai grillejä
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Villa Dei Papiri
Syracuse
Villa Dei Papiri
Syracuse
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Lentokenttäkuljetukset
- Lemmikkiystävällinen
8.4 kautta 10, Erittäin hyvä, 47 arvostelua
8,4
Erittäin hyvä
47 arvostelua
Hinta on 117 €
117 €
sisältää verot ja maksut
14.9.–15.9.

VOI Arenella Resort
Syracuse
VOI Arenella Resort
Syracuse
- Uima-allas
- Kylpylä
- Lentokenttäkuljetukset
- Ilmainen pysäköinti
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 144 arvostelua
8,0
Erittäin hyvä
144 arvostelua

Agriturismo Papyrus
Syracuse
Agriturismo Papyrus
Syracuse
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Lentokenttäkuljetukset
- Lemmikkiystävällinen
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 57 arvostelua
9,4
Poikkeuksellisen hyvä
57 arvostelua
Hinta on 653 €
653 €
sisältää verot ja maksut
26.8.–27.8.

Villa Bianca
Avola
Villa Bianca
Avola
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi

Villa Plemmiria by the Sea by Wonderful Italy
Syracuse
Villa Plemmiria by the Sea by Wonderful Italy
Syracuse
- Ilmainen Wi-Fi

Villa Dama - Luxury Escape
Avola
Villa Dama - Luxury Escape
Avola
- Uima-allas
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Savuton
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

Syracuse, SR
Lähettyvillä
- Arenella Beach - 14 min kävelymatka - 1.2 km:n päässä
- Fanusan ranta - 19 min kävelymatka - 1.6 km:n päässä
- Arenellan ranta - 13 min ajomatka - 1.5 km:n päässä
- Lungomare di Ortigian rantakatu - 34 min ajomatka - 17.6 km:n päässä
- Syrakusan katedraali - 38 min ajomatka - 17.9 km:n päässä
Liikkuminen
- Syrakusan asema – 22 min ajomatka
- Noton asema – 26 min ajomatka
- Avolan asema – 33 min ajomatka
Ravintoloita
- Zefiro - 14 min ajomatka
- Allumettes Cafe - 15 min ajomatka
- Caffe Aretusa - 14 min ajomatka
- CCA’ e DDA’ - 14 min ajomatka
- Sun Set Ortigia - 15 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Villa Bali With Pool by Wonderful Italy
- Nauti vierailustasi kohteessa Syrakusa yöpymällä huvila -majoituspaikassa.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- Yksityinen huvila
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 25 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
- Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 25
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
Pysäköinti
- Pysäköinti mahdollista kadulla
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Pysäköinti kadulla saatavilla
Makuuhuoneet
- 4 makuuhuonetta
Kylpyhuoneet
- 3 kylpyhuonetta
Ulkotilat
- Grilli
- Puutarha
Lemmikit
- Ei lemmikkejä
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissejä
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
- Palosammutin
Yleiset tiedot
- 8 huonetta
Maksut ja käytännöt
Pakolliset lisämaksut
Sinua pyydetään maksamaan seuraavat majoituspaikan veloittamat maksut sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavia veroja:
- Kaupunki perii veron, joka maksetaan majoituspaikassa. Poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
- Kaupungin perimä vero: 5.00 EUR per henkilö per yö
Lapset ja lisävuoteet
- Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kiellettyä majoituspaikassa.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Paikan päältä löytyvä palosammutin takaa asiakkaiden turvallisuuden.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club ja JCB International
Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Majoituspaikan veloittamaan hintaan sisältyvät pakolliset siivousmaksut.
Majoituspaikan rekisteröintinumero IT089017C249W7V8IF
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Villa Bali With Pool by Wonderful Italy Villa
Villa Bali With Pool by Wonderful Italy Syracuse
Villa Bali With Pool by Wonderful Italy Villa Syracuse
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko huvila lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako huvila pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Valitettavasti ei, mutta katupysäköinti on saatavilla.
Mitkä ovat majoituspaikan huvila sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.
Mitä tekemistä Villa Bali With Pool by Wonderful Italy ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Villa Bali With Pool by Wonderful Italy tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan.
Millaisella alueella Villa Bali With Pool by Wonderful Italy sijaitsee?
Villa Bali With Pool by Wonderful Italy sijaitsee vain 9 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Joonianmeri ja 12 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Arenella Beach.