Vest Holiday Hotel

Majoituspaikan taso: 2
Hotelli, jossa käytössäsi on kokouskeskus

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Kohteessa Ürümqi vieraillessasi Vest Holiday Hotel on loistava vaihtoehto. Muihin palveluihin kuuluu kuntokeskus, sauna ja puutarha.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti saatavilla
  • Kuntosali
  • Pyykinpesutilat
  • Savuton
  • Lapsiystävällisiä aktiviteetteja

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (12)

  • Aamiainen saatavilla
  • Kuntosali
  • Sauna
  • Maksullinen itsepalvelupysäköinti
  • Kokouskeskus
  • Business center
  • Puutarha
  • Tallelokero vastaanotossa
  • Pankkiautomaatti/pankkipalvelut
  • Itsepalvelupesula
  • Kielitaitoinen henkilökunta
  • Concierge-palvelut

Kodin mukavuudet (6)

  • Leikkikenttä paikan päällä
  • Puutarha
  • Pyykinpesutilat
  • Hissi
  • Grilli tai grillejä
  • Omatoiminen pysäköinti (lisämaksusta)

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 10/10 huonetta

Cozy 2-bed Room

  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä

Cozy Queen Room

  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Suite

  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Executive 2-bed Room

  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 keskisuuri parisänky

Superior Room

  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Deluxe Queen Room

  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Deluxe 2-bed Room

  • 2 henkilöä
  • 2 parisänkyä

Deluxe Parent-child Room

  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 keskisuuri parisänky

Superior Queen Room

  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Superior 2-bed Room

  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 yhden hengen sänky

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
No. 287 Wenquan East Road, Urumqi, Xinjiang, 830017

Lähettyvillä

  • Shuimogoun puisto - 6 min ajomatka - 4.9 km:n päässä
  • Hongshanin puisto - 9 min ajomatka - 9.0 km:n päässä
  • Hongshanin areena - 10 min ajomatka - 9.3 km:n päässä
  • Xinjiangin uiguurien autonomisen alueen museo - 11 min ajomatka - 11.2 km:n päässä
  • Xinjiang International Grand Bazaar - 12 min ajomatka - 11.2 km:n päässä

Liikkuminen

  • Urumqi (URC-Diwopun kansainvälinen lentokenttä) – 32 min ajomatka
  • Ürümqin eteläraideasema – 22 min ajomatka
  • Ürümqin rautatieasema – 29 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪Baursak - ‬8 min ajomatka
  • ‪Loulan Barbecue - ‬8 min ajomatka
  • ‪凯撒烤包子 - ‬4 min ajomatka
  • ‪West Hot Spring Resort - ‬10 min kävelymatka
  • ‪KFC 肯德基 - ‬8 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Vest Holiday Hotel

  • Kohteessa Ürümqi vieraillessasi Vest Holiday Hotel on loistava vaihtoehto. Muihin palveluihin kuuluu kuntokeskus, sauna ja puutarha.

Yleistä

Hotellin koko

    • 148 huonetta

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia

Pysäköinti

    • Itsepalvelupysäköinti paikan päällä (lisämaksusta)

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruoka ja juoma

  • Aamiainen saatavilla (lisämaksusta)
  • Grillejä

Lasten kanssa matkustaville

  • Leikkikenttä

Aktiviteetteja

  • Biljardipöytä
  • Pöytätennismahdollisuus

Työskentely

  • Business center
  • Konferenssikeskus

Palvelut

  • Concierge-palvelut
  • Pyykinpesutilat
  • Matkatavarasäilytys
  • Kielitaitoinen henkilökunta

Tilat

  • Rakennettu vuonna 2008
  • Pankkiautomaatti/pankkipalvelut
  • Tallelokero vastaanotossa
  • Puutarha
  • Kuntokeskus
  • Sauna

Esteettömyys

  • Hissi

Maksut ja käytännöt

Pysäköinti

  • Omatoiminen pysäköinti on saatavilla lisämaksusta

Käytännöt

Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Hyväksytyt luottokortit: Union Pay
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikan taso

Oman luokitusjärjestelmämme tarjoama majoituspaikan taso perustuu majoituspaikan tyyppiin, palveluihin ja mukavuuksiin.

Tunnetaan myös nimellä

Vest Holiday Hotel Hotel
Vest Holiday Hotel Urumqi
Vest Holiday Hotel Hotel Urumqi

Usein kysytyt kysymykset

Tarjoaako Vest Holiday Hotel pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla maksullinen itsepalvelupysäköinti.

Mitkä ovat majoituspaikan Vest Holiday Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

Voit kirjautua sisään klo 14.00 lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Mitä tekemistä Vest Holiday Hotel ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Vest Holiday Hotel tarjoaa asiakkaiden käyttöön saunan, kuntosalin ja puutarhan.