Xiangshan Shipu Hongting Hotel

Majoituspaikan taso: 2
Hotelli

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Nauti vierailustasi kohteessa Ningbo yöpymällä Xiangshan Shipu Hongting Hotel -majoituspaikassa.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti saatavilla
  • Lapsiystävällisiä aktiviteetteja
  • Sähköauton latauspiste

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (4)

  • Maksullinen itsepalvelupysäköinti
  • Pelihalli/-huone
  • Tallelokero vastaanotossa
  • Matkatavarasäilytys

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 5/5 huonetta

Triple Room

  • 2 henkilöä
  • 3 yhden hengen sänkyä

Budget Double Room

  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky

2-bed Room With Cards

  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä

Double Room

  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Budget Twin Room

  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
No. 13-15, Nanping Road, Xiangshan, Zhejiang, 315000

Lähettyvillä

  • Ningbo Songhuangchengin ranta - 2 min ajomatka - 1.6 km:n päässä
  • Allahin meri - 36 min ajomatka - 32.7 km:n päässä
  • Forest Park - 38 min ajomatka - 55.6 km:n päässä
  • Ningbon Wushanin luolat - 39 min ajomatka - 48.5 km:n päässä
  • Ningbon Xiangshanin Yin Fun entinen asuinpaikka - 45 min ajomatka - 63.8 km:n päässä

Liikkuminen

  • Ningbo (NGB-Lishen kansainvälinen lentokenttä) – 87 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪待月西厢余香民谣酒吧 - ‬12 min kävelymatka
  • ‪姑嫂面馆 - ‬9 min kävelymatka
  • ‪光定海鲜 - ‬4 min kävelymatka
  • ‪金宝达大酒店 - ‬29 min ajomatka
  • ‪港湾网吧 - ‬4 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Xiangshan Shipu Hongting Hotel

  • Nauti vierailustasi kohteessa Ningbo yöpymällä Xiangshan Shipu Hongting Hotel -majoituspaikassa.

Yleistä

Hotellin koko

    • 25 huonetta

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia

Pysäköinti

    • Itsepalvelupysäköinti paikan päällä (lisämaksusta)
    • Sähköajoneuvojen latauspiste paikan päällä

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Palvelut

  • Matkatavarasäilytys

Tilat

  • Rakennettu vuonna 2013
  • Tallelokero vastaanotossa
  • Pelihalli/-huone

Esteettömyys

  • Hissi

Maksut ja käytännöt

Pysäköinti

  • Omatoiminen pysäköinti on saatavilla lisämaksusta

Käytännöt

Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Hyväksytyt luottokortit: Union Pay
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikan taso

Oman luokitusjärjestelmämme tarjoama majoituspaikan taso perustuu majoituspaikan tyyppiin, palveluihin ja mukavuuksiin.

Tunnetaan myös nimellä

Xiangshan Shipu Hongting
Xiangshan Shipu Hongting Hotel Hotel
Xiangshan Shipu Hongting Hotel Xiangshan
Xiangshan Shipu Hongting Hotel Hotel Xiangshan

Usein kysytyt kysymykset

Tarjoaako Xiangshan Shipu Hongting Hotel pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla maksullinen itsepalvelupysäköinti. Sähköauton latauspiste on saatavilla.

Mitkä ovat majoituspaikan Xiangshan Shipu Hongting Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

Voit kirjautua sisään klo 14.00 lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Mitä tekemistä Xiangshan Shipu Hongting Hotel ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Xiangshan Shipu Hongting Hotel tarjoaa asiakkaiden käyttöön pelihuoneen.

Millaisella alueella Xiangshan Shipu Hongting Hotel sijaitsee?

Xiangshan Shipu Hongting Hotel sijaitsee vain 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Ningbo Songhuangchengin ranta.