Hotel el griego

Majoituspaikan taso: 3
Hotelli kohteen San Felipe sydämessä

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Nauti vierailustasi kohteessa San Felipe yöpymällä Hotel el griego -majoituspaikassa.

Arvostelut

6,0 kautta 10.
Hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Pyykinpesutilat
  • Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (6)

  • Siivous (pyynnöstä)
  • Lastenallas
  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa
  • Ilmastointi
  • Itsepalvelupesula

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 4/4 huonetta

Perhestudiosviitti

  • 1 makuuhuone
  • 7 henkilöä
  • 1 yhden hengen suuri sänky ja 2 vuodesohvaa (180–210 cm leveää)

Economy-paritalo

  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 yhden hengen suuri sänky ja 1 keskisuuri parisänky

Neljän hengen tavanomainen huone

  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 suuri parisänky

Neljän hengen perhehuone

  • 1 makuuhuone
  • 10 henkilöä
  • 1 yhden hengen suuri sänky, 1 yhden hengen sänky, 1 suuri parisänky, 1 keskisuuri parisänky, 1 parisänky ja 1 kaappisänky (74–100 cm leveä)

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
739 Av. Mar Baltico Sur San Felipe, San Felipe, BC, 21850

Lähettyvillä

  • Malecón San Felipe -katu - 2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Playa San Felipe -ranta - 5 min kävelymatka - 0.5 km:n päässä
  • San Felipen majakka - 9 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä
  • San Felipen ranta - 19 min kävelymatka - 1.6 km:n päässä
  • San Felipen huvivenesatama - 7 min ajomatka - 7.6 km:n päässä

Liikkuminen

  • Mexicali, Baja California Norte (MXL-General Rodolfo Sánchez Taboadan kansainvälinen lentoasema) – 182,8 km

Ravintoloita

  • ‪Restaurant Rosita's - ‬7 min kävelymatka
  • ‪Rockodile - ‬5 min kävelymatka
  • ‪Mariscos La Morena - ‬5 min kävelymatka
  • ‪Alfredo’s - ‬7 min kävelymatka
  • ‪La Vaquita Marina - ‬7 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Hotel el griego

  • Nauti vierailustasi kohteessa San Felipe yöpymällä Hotel el griego -majoituspaikassa.

Yleistä

DONE

Hotellin koko

    • 24 huonetta
DONE

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 12.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
    • Myöhäinen sisäänkirjautuminen mahdollista saatavuuden mukaan
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 15 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00
DONE

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
DONE

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 15
DONE

Lapset

    • Ei vauvansänkyjä
DONE

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita
WIFI

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
LOCAL_PARKING

Pysäköinti

    • Ilmainen, turvallisen ja kattamaton valet-pysäköinti paikan päällä
    • Majoituspaikan alueella on pysäköintimahdollisuuksia

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruoka ja juoma

  • Kahvi-/teetarjoilu yleisissä tiloissa

Lasten kanssa matkustaville

  • Lastenallas

Palvelut

  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Pyykinpesutilat

Huoneen palvelut/mukavuudet

Ole kuin kotonasi

  • Ilmastointi ja lämmitys

Nuku hyvin

  • Lakanat

Henkilökohtainen hygienia

  • Yksityinen kylpyhuone

Muuta

  • Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä

Maksut ja käytännöt

Hyvitettävät takuumaksut

  • Takuumaksu vaurioiden varalle: 300 MXN per yöpyminen

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard ja American Express
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tunnetaan myös nimellä

Hotel el griego Hotel
Hotel el griego San Felipe
Hotel el griego Hotel San Felipe

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Hotel el griego uima-allas?

Kyllä, täällä on lastenallas.

Salliiko Hotel el griego lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako Hotel el griego pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen valet-pysäköinti.

Mitkä ovat majoituspaikan Hotel el griego sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 12.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Millaisella alueella Hotel el griego sijaitsee?

Hotel el griego sijaitsee alueella Primera Sección. Malecón San Felipe -katu on vain 4 minuutin ja San Felipen ranta vain 16 minuutin kävelymatkan päässä.