The Royal George Birdlip by Greene King Inns

Majoituspaikan taso: 3
Hotelli, jossa käytössäsi on ravintola ja baari/lounge

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

The Royal George Birdlip by Greene King Inns sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Cheltenham Racecourse. Voit nauttia aterian paikan päällä olevassa ravintolassa tai rentoutua drinkin äärellä baarissa. Muihin palveluihin kuuluu terassi ja puutarha. Matkailijat pitävät erityisesti majoituspaikan avuliaasta henkilökunnasta ja aamiaisesta.

Arvostelut

8,6 kautta 10.
Loistava

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ravintola
  • Baari

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (10)

  • Päivittäinen siivous
  • Ravintola ja baari/aulabaari
  • Huonepalvelu (rajoitettuina aikoina)
  • Terassi
  • Puutarha
  • Kokoushuone
  • Piknikalue
  • Grillausmahdollisuus
  • Rajoitetusti auki oleva vastaanotto
  • Tanssisali

Kodin mukavuudet (6)

  • Televisio
  • Puutarha
  • Terassi
  • Päivittäinen siivous
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Grilli tai grillejä
Nykyinen hinta on 84 €
sisältää verot ja maksut
4.10.–5.10.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 4/4 huonetta

Kahden hengen huone

8,2 kautta 10
Erittäin hyvä
(23 arvostelua)
  • 12 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen huone (kaksi sänkyä)

8,8 kautta 10
Loistava
(11 arvostelua)
  • 12 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Perhehuone

  • 15 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 vuodesohva (180–210 cm leveä)
  • Ilmainen Wi-Fi

Superior-huone

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(2 arvostelua)
  • 12 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
Birdlip, Gloucester, England, GL4 8JH

Lähettyvillä

  • Crickley Hill Country Park - 6 min ajomatka - 7.1 km:n päässä
  • Prinknash Abbey - 10 min ajomatka - 10.4 km:n päässä
  • Painswick Rococo Garden - 13 min ajomatka - 12.0 km:n päässä
  • University of Gloucestershire, Oxstalls Campus - 14 min ajomatka - 14.8 km:n päässä
  • Gloucestershiren yliopisto - 15 min ajomatka - 12.7 km:n päässä

Liikkuminen

  • Bristolin kansainvälinen lentoasema (BRS) – 78 min ajomatka
  • Gloucesterin asema – 19 min ajomatka
  • Stroudin asema – 22 min ajomatka
  • Cam and Dursleyn juna-asema – 23 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪The Wagon and Horses - ‬8 min ajomatka
  • ‪Toby Carvery - ‬4 min ajomatka
  • ‪Twelve Bells Beefeater - ‬3 min ajomatka
  • ‪The Cheese Rollers - ‬6 min ajomatka
  • ‪Whittle Inn Brewers Fayre - ‬7 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

The Royal George Birdlip by Greene King Inns

  • The Royal George Birdlip by Greene King Inns sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Cheltenham Racecourse. Voit nauttia aterian paikan päällä olevassa ravintolassa tai rentoutua drinkin äärellä baarissa. Muihin palveluihin kuuluu terassi ja puutarha. Matkailijat pitävät erityisesti majoituspaikan avuliaasta henkilökunnasta ja aamiaisesta.

Yleistä

DONE

Hotellin koko

    • 34 huonetta
DONE

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 21.30.
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00
    • Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla
DONE

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 7.00–23.00
    • Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
DONE

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
DONE

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita
WIFI

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa
LOCAL_PARKING

Pysäköinti

    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
DONE

Muut tiedot

    • Merkityt tupakointialueet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruoka ja juoma

  • Ravintola
  • Baari/lounge
  • Grillejä
  • Huonepalvelu (rajoitettuina aikoina)

Aktiviteetteja

  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä
  • Ratsastusmahdollisuus lähistöllä
  • Hiihto-/laskettelumahdollisuus lähistöllä
  • Kalastusmahdollisuus lähistöllä

Työskentely

  • Kokoushuone

Palvelut

  • Vastaanotto avoinna rajoitetusti

Tilat

  • Puutarha
  • Piknikalue
  • Terassi
  • Juhlasali

Esteettömyys

  • Pyörätuolin käyttäjille soveltuva vastaanottotiski
  • Pyörätuolille soveltuva ravintola
  • Ylempiin kerroksiin pääsee vain portaita pitkin
  • Hyvin valaistu kulkutie sisäänkäynnille
  • Portaaton kulkutie sisäänkäynnille

Huoneen palvelut/mukavuudet

Viihdykettä

  • Televisio

Ole kuin kotonasi

  • Lämmitys
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Vedenkeitin
  • Silitysrauta-/lauta

Nuku hyvin

  • Lakanat

Henkilökohtainen hygienia

  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet

Yhteydenpito

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Puhelin

Muuta

  • Päivittäinen siivous

Maksut ja käytännöt

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Paikan päällä on asiakkaiden turvana palosammutin.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express, Diners Club ja JCB International
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tunnetaan myös nimellä

George Birdlip
Royal George Birdlip
Royal George Birdlip Gloucester
Royal George Birdlip Hotel
Royal George Birdlip Hotel Gloucester
Royal George Birdlip Greene King Inns Gloucester
Royal George Birdlip Greene King Inns
Royal George Birdlip Greene King Gloucester
Royal George Birdlip Greene King
Hotel The Royal George Birdlip by Greene King Inns Gloucester
Gloucester The Royal George Birdlip by Greene King Inns Hotel
Hotel The Royal George Birdlip by Greene King Inns
The Royal George Birdlip by Greene King Inns Gloucester
The Royal George Birdlip
The Royal George Birdlip by Greene King Inns Hotel
The Royal George Birdlip by Greene King Inns Gloucester
The Royal George Birdlip by Greene King Inns Hotel Gloucester

Usein kysytyt kysymykset

Tarjoaako The Royal George Birdlip by Greene King Inns ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?

Kyllä, The Royal George Birdlip by Greene King Inns tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.

Salliiko The Royal George Birdlip by Greene King Inns lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako The Royal George Birdlip by Greene King Inns pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.

Mitkä ovat majoituspaikan The Royal George Birdlip by Greene King Inns sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 21.30. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00. Kontaktiton uloskirjautuminen on saatavilla.

Mitä tekemistä The Royal George Birdlip by Greene King Inns ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Talvisin voit hiihtää/lasketella lähistöllä, muina vuodenaikoina taas kalastaa ja vaeltaa. Käytössäsi olevia palveluita/mukavuuksia ovat piknikalue ja puutarha.

Tarjoaako The Royal George Birdlip by Greene King Inns ravintolapalveluita tai onko sen lähiseudulla ravintoloita?

Kyllä, paikan päällä on ravintola.