Soro Hotel, a member of Radisson Individuals

Majoituspaikan taso: 4
Järvenrannalla sijaitseva hotelli, jossa käytössäsi on ravintola ja baari/lounge

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Golfkentän vieressä sijaitseva Soro Hotel, a member of Radisson Individuals on loistava valinta, jos aiot vierailla kohteessa Soro. Jos kaipaat purtavaa, paikan päällä olevassa Restaurant Pedersborg -ravintolassa voit nauttia illallista. Baari/aulabaari, terassi ja puutarha kuuluvat muihin majoituspaikan palveluihin. Matkailijat pitävät majoituspaikan avuliaasta henkilökunnasta.

Arvostelut

7,8 kautta 10.
Hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen aamiainen
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ravintola
  • Yhdistettäviä huoneita saatavilla

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (12)

  • Siivous kerran viikossa
  • Ravintola ja baari/aulabaari
  • Kokouskeskus
  • Business center
  • Kokoushuoneita
  • Terassi
  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Puutarha
  • Myyntiautomaatti
  • Lahjaliikkeitä/lehtimyymälöitä
  • Matkatavarasäilytys
  • Televisio yleisissä tiloissa

Perheille (6)

  • Vauvansänkyjä (lisämaksusta)
  • Yhdistettäviä/vierekkäisiä huoneita saatavilla
  • Oma kylpyhuone
  • Televisio
  • Puutarha
  • Terassi
Nykyinen hinta on 200 €
sisältää verot ja maksut
11.10.–12.10.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 5/5 huonetta

Huone (Single)

8,0 kautta 10
Erittäin hyvä
(2 arvostelua)
  • 1 henkilö
  • 1 yhden hengen sänky

Standard-huone

8,0 kautta 10
Erittäin hyvä
(1 arvostelu)
  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä TAI 1 parisänky

Standard-huone, näköala puutarhaan

  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä TAI 1 parisänky

Perhehuone

  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky

Sviitti, näköala puutarhaan

8,0 kautta 10
Erittäin hyvä
(1 arvostelu)
  • 4 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
Abildvej 100, Soro, 4180

Lähettyvillä

  • Sorø-järvi - 11 min kävelymatka - 1.0 km:n päässä
  • Pedersborgin kirkko - 13 min kävelymatka - 1.1 km:n päässä
  • Tuelsø - 19 min kävelymatka - 1.6 km:n päässä
  • Soron Akatemian puutarha - 6 min ajomatka - 2.9 km:n päässä
  • BonBon-Land - 37 min ajomatka - 47.3 km:n päässä

Liikkuminen

  • Kööpenhamina (RKE-Roskilde) – 46 min ajomatka
  • Sorøn asema – 10 min ajomatka
  • Stenlillen asema – 12 min ajomatka
  • Vedden asema – 13 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪Skotte & Stentoft - ‬6 min ajomatka
  • ‪Kebab House - ‬3 min ajomatka
  • ‪Café & Ristorante Valencia - ‬4 min ajomatka
  • ‪Støvlet Katrines Hus - ‬16 min kävelymatka
  • ‪Kaffebar - ‬3 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Soro Hotel, a member of Radisson Individuals

  • Golfkentän vieressä sijaitseva Soro Hotel, a member of Radisson Individuals on loistava valinta, jos aiot vierailla kohteessa Soro. Jos kaipaat purtavaa, paikan päällä olevassa Restaurant Pedersborg -ravintolassa voit nauttia illallista. Baari/aulabaari, terassi ja puutarha kuuluvat muihin majoituspaikan palveluihin. Matkailijat pitävät majoituspaikan avuliaasta henkilökunnasta.

Yleistä

Hotellin koko

    • 93 huonetta
    • 2 kerrosta

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
    • Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
    • Express-sisäänkirjautuminen/-uloskirjautuminen saatavilla
    • Aikainen sisäänkirjautuminen mahdollista saatavuuden mukaan
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
    • Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla
    • Myöhäinen uloskirjautuminen mahdollista saatavuuden mukaan

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, he saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
    • Asiakkaita suositellaan lataamaan majoituspaikan mobiilisovellus Thon Hotels ennen sisäänkirjautumista
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18

Lapset

    • Enintään 2 korkeintaan 2 vuotta vanhaa lasta voi yöpyä ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.

Lemmikit

    • Lemmikit sallitaan (vain koirat)*
    • Avustajaeläimet tervetulleita

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa

Pysäköinti

    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
    • Sähköajoneuvojen latauspiste paikan päällä

Muut tiedot

    • Merkityt tupakointialueet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruoka ja juoma

  • Ilmainen buffetaamiainen klo 6.00–9.30 arkipäivisin ja klo 7.00–10.00 viikonloppuisin
  • Ravintola
  • Baari/lounge

Lasten kanssa matkustaville

  • Lapset majoittuvat ilmaiseksi (katso lisätiedot)

Aktiviteetteja

  • Biljardipöytä
  • Tietoa polkupyöräkierroksista
  • Golfmahdollisuus lähistöllä
  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä

Työskentely

  • Business center
  • Kokoushuoneita
  • Konferenssikeskus

Palvelut

  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys

Tilat

  • 1 rakennus/torni
  • Rakennettu vuonna 1989
  • Puutarha
  • Terassi
  • Televisio yleisissä tiloissa
  • Golfkentän vieressä
  • Pysäköinti polkupyörille
  • Vähintään 80 % ruoasta on paikallisesti tuotettua
  • Kasvisruokavaihtoehtoja
  • Vähintään 80 % käytetyistä valaisimista on LED-valaisimia
  • Kattava ruokajätettä koskeva käytäntö
  • Ei muovisia kahvinsekoittajia
  • Ei muovisia juomapillejä
  • Vain uudelleenkäytettäviä kuppeja
  • Vain uudelleenkäytettäviä astiastoja
  • Juhlasali

Esteettömyys

  • Hissi

Huoneen palvelut/mukavuudet

Viihdykettä

  • Taulutelevisio

Ole kuin kotonasi

  • Lämmitys
  • Vedenkeitin

Nuku hyvin

  • Hypoallergeeniset vuodevaatteet
  • Pimennysverhot
  • Vauvansänky (lisämaksusta)
  • Lakanat

Henkilökohtainen hygienia

  • Yksityinen kylpyhuone
  • Vain suihku
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet

Yhteydenpito

  • Työpöytä
  • Ilmainen Wi-Fi

Muuta

  • Siivous kerran viikossa
  • Yhdistettäviä huoneita saatavilla
  • Hygieniatuotteiden uudelleentäytettävät annostelijat
  • Vain vettä säästäviä suihkuja
  • Vain vettä säästäviä WC-istuimia

Erityisominaisuudet

Ruokailu

Restaurant Pedersborg – Tämä ravintola tarjoilee vain illallisen. Auki joka päivä.

Maksut ja käytännöt

Vaihtoehtoiset lisämaksut

  • Aikainen sisäänkirjautuminen on mahdollista 200 DKK:n suuruista lisämaksua vastaan (saatavuuden mukaan)
  • Myöhäinen uloskirjautuminen on mahdollista 200 DKK:n suuruista lisämaksua vastaan (saatavuuden mukaan)

Remontit ja kiinniolokaudet

Majoituspaikka on suljettu 22. 12ta – 2. 1ta.
Seuraavat tilat on suljettu sunnuntaisin:
  • Ruokailupaikka/-paikat

Lapset ja lisävuoteet

  • Lisämaksu vauvansängystä on 150.0 DKK per päivä

Lemmikit

  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
  • Lemmikeistä veloitetaan 250 DKK:n suuruinen lisämaksu per lemmikki per yö

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Majoituspaikassa on tarjolla yhdistettäviä/vierekkäisiä huoneita, joiden saatavuus on rajoitettua. Niitä voi pyytää ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan. Yhteystiedot löytyvät varausvahvistuksesta.
Paikan päältä löytyvät häkävaroitin, palosammutin, palovaroitin ja ensiapupakkaus takaavat asiakkaiden turvallisuuden.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, Diners Club ja JCB International
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tunnetaan myös nimellä

Comwell Sorø Storkro
Comwell Soro Storkro Denmark/Soroe
Comwell Sorø Storkro Hotel
Comwell Sorø Storkro Hotel Soro
Comwell Sorø Storkro Soro
Comwell Storkro Sorø
Sorø Comwell
Sorø Storkro
Storkro
Comwell Sorø Hotel Soro
Comwell Sorø Hotel
Comwell Sorø Soro
Comwell Sorø
Hotel Sorø
Comwell Sorø
Thon Partner Hotel Sorø Soro
Thon Partner Hotel Sorø Hotel
Thon Partner Hotel Sorø Hotel Soro

Usein kysytyt kysymykset

Onko Soro Hotel, a member of Radisson Individuals avoinna tällä hetkellä?

Majoituspaikka on suljettu 22. 12ta – 2. 1ta.

Tarjoaako Soro Hotel, a member of Radisson Individuals ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?

Kyllä, Soro Hotel, a member of Radisson Individuals tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.

Salliiko Soro Hotel, a member of Radisson Individuals lemmikit?

Kyllä, koirat ovat tervetulleita. 250 DKK:n suuruinen maksu veloitetaan per lemmikki per yö. Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Tarjoaako Soro Hotel, a member of Radisson Individuals pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti. Sähköauton latauspiste on saatavilla.

Mitkä ovat majoituspaikan Soro Hotel, a member of Radisson Individuals sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00. Aikaisesta sisäänkirjautumisesta veloitetaan 200 DKK:n suuruinen lisämaksu (saatavuuden mukaan). Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00. Myöhäinen uloskirjautuminen on saatavilla 200 DKK:n suuruista maksua vastaan (saatavuuden mukaan). Express-sisäänkirjautuminen ja express-uloskirjautuminen sekä kontaktiton sisäänkirjautuminen ja kontaktiton uloskirjautuminen ovat saatavilla.

Mitä tekemistä Soro Hotel, a member of Radisson Individuals ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Lähellä on useita harrastusmahdollisuuksia, ja voit esimerkiksi vaeltaa sekä petrata swingiäsi läheisellä golfkentällä. Soro Hotel, a member of Radisson Individuals tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös puutarhan.

Tarjoaako Soro Hotel, a member of Radisson Individuals ravintolapalveluita tai onko sen lähiseudulla ravintoloita?

Kyllä, paikan päällä on ravintola nimeltä Restaurant Pedersborg.

Millaisella alueella Soro Hotel, a member of Radisson Individuals sijaitsee?

Soro Hotel, a member of Radisson Individuals sijaitsee vain 14 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Sorø-järvi ja 17 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Pedersborgin kirkko.

Arvostelut

Soro Hotel, a member of Radisson Individuals – arvostelut

7,8

Hyvä

8,4

Siisteys

8,0

Sijainti

8,0

Henkilökunta ja palvelu

8,0

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Hyvä aamiainen, siisti ja hyvinhoidettu rakennus. Majoitukseen kuului myös illallisbuffet, mikä oli mukava yllätys.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Hotelli oli hyvällä rauhallisella paikalla ja myös hotellissa oli rauhallista. Huone oli siisti ja tarpeisiimme riittävä. Henkilökunta ystävällistä ja kielitaitoisia.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Ruoka loppui aamiaisella ja sitä piti pyytää lisää respasta. Kukaan ei ollut huolehtimassa aamikaistarjoilusta.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Fint værelse, super morgenmad og fin beliggenhed.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Meget hjælpsomt personale, god aftenbuffet, godt med sunde ting, ikke det store udvalg, men to retter og masser af bl.salat, samt dessert. Også godt udvalg ved morgenbuffeten og værelserne rene og pæne.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

alles tipptopp gewesen. Haben 1 Nacht verbracht.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Bra frukost och rena rum, ingen lyx.
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

Omgivelserne var fantastiske, men det faktum at det er 100% gør det selv, både in-chekning og spisning, er et minus i min bog.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Pænt og rent sted Rigtig lækker morgenmad Venligt smilende og serviceminded personale Meget tomme minimalistiske værelse, helt uden hygge Kun 2 ladestandere, lidt upraktisk
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

Beliggende i naturskønt område. Meget er nærmest selvbetjening, svært at finde personale. Gode værelser og opholdsområder. Manglede en bar, hvor vi kunne købe vin / drinks, idet der er ca 5 km ind til Sorø by. Morgenmad og frokost var udmærket, men aftensmaden var virkelig kedelig og halvkold og vi havde fornemmelse af, at det bare var præfabrikeret og bare hældt ud af poser.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Dejlig rent værelse og en meget fin morgenmad.
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

Frühstück Buffet sehr vielfältig, kaffeemaschine, alles da Abendessen Buffet war überschaubar, salatbuffet war gut, Essensauswahl 1x Fleischhaltig, 1x vegetarisch.. Brot dazu und ein Stück Kuchen. Getränke gibts vom Kühlschrank zur Selbstentnahme, Zahlung beim Automaten. Personal war freundlich. Alles in Allem gut, Zimmerausstattung okay, etwas älter. Preis/Leistung OK
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Rent værelse, hjælpsom personale og fin morgenmad. Inkludering af aftensmad er i værelsesprisen er unødvendig.
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

Aftensmaden kan ikke anbefales ellers var alt andet godt
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

Fint værelse og rent, afløb var stoppet på både vask og brus. Mødte ikke noget personale, hverken aften eller morgen. Valget af hotel var pga lader til bil, men der var kun 2 og den sammen bil holder i 12 timer.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Rolig beliggenhed - lækker morgenmad - Venligt personale
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

Udvendig pænt og rent Men værelset ved at være træt og slidt
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

Overnatning med halvpension - aftensmad kedelig og smagløs. Morgenmad fin. Næsten ingen personale og om aften kun en kedelig sammenkogt og Dahl til vegetar begge lidt flade og kedelige / Ingen tilbehør som koriander, chilli, chutney eller lime. Så 1 stjerne for mad ellers fin restaurant og ok værelser - dig lidt underligt med de her selvbetjenings hoteller. Bliver lidt upersonligt og fladt
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Dejligt hotel med fin udsigt over Sorø og søerne. Bestemt meget rimelig pris når det tages i betragtning af aftensmad buffet var inkluderet.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Es un hotel digital sin servicio personal, pero limpia y comoda.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Dejligt hotel, fantastisk personale, og rigtig god mad. bestemt ikke sidste gang jeg kommer.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Godt hotel, hvor man også fik aftensmad med i prisen
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Bare et super hotel hvor alt er som det skal være.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Trevligt hotell i lugn omgivning.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

This hotel was a great choice and place to unwind on my drive back from the west coast to CPH. I was surprised there was a free dinner buffet too. I knew about the breakfast one. Both were very good and had the biggest offering I saw in Denmark hotels. It's in a quiet town and has a big yard with tables, where guests can relax.