Loma-asunto
Stunning Sydney Home 9
Majoituspaikan taso: 3.5
Huoneistohotelli, jossa käytössäsi on parveke; Circular Quay lähellä
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Stunning Sydney Home 9 valokuvagalleria





Huoneisto sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Circular Quay ja Sydney Harbour Bridge (silta). Lisäksi Sydneyn oopperatalo ja Overseas Passenger Terminal sijaitsevat vain 5 minuutin kävelymatkan päässä. Majoituspaikka sijaitsee lyhyen kävelymatkan päässä julkisen liikenteen yhteyksistä: Wynyardin asema sijaitsee 13 minuutin kävelymatkan päässä.
Arvostelut
9,49,4 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Koko huoneisto
1 makuuhuone1 kylpyhuone2 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Savuton
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)
- 3 savutonta huoneistoa
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

YEHS Hotel Sydney Harbour Suites
Sydneyn liikekeskusta
YEHS Hotel Sydney Harbour Suites
Sydneyn liikekeskusta
- Uima-allas
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
8.2 kautta 10, Erittäin hyvä, 2 900 arvostelua
8,2
Erittäin hyvä
2 900 arvostelua
Hinta on 100 €
100 €
sisältää verot ja maksut
13.9.–14.9.

Meriton Suites Mascot Central
Mascot
Meriton Suites Mascot Central
Mascot
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Pysäköinti saatavilla
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 2 832 arvostelua
9,4
Poikkeuksellisen hyvä
2 832 arvostelua
Hinta on 129 €
129 €
sisältää verot ja maksut
13.9.–14.9.

Meriton Suites Kent Street, Sydney
Sydneyn liikekeskusta
Meriton Suites Kent Street, Sydney
Sydneyn liikekeskusta
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Pysäköinti saatavilla
8.8 kautta 10, Loistava, 2 458 arvostelua
8,8
Loistava
2 458 arvostelua
Hinta on 114 €
114 €
sisältää verot ja maksut
7.9.–8.9.

Quest Woolooware Bay
Woolooware
Quest Woolooware Bay
Woolooware
- Keittonurkkaus
- Pyykinpesutilat
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
9.6 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 181 arvostelua
9,6
Poikkeuksellisen hyvä
181 arvostelua
Hinta on 112 €
112 €
sisältää verot ja maksut
20.9.–21.9.

Meriton Suites Campbell Street, Sydney
Haymarket
Meriton Suites Campbell Street, Sydney
Haymarket
- Uima-allas
- Keittonurkkaus
- Pyykinpesutilat
- Pysäköinti saatavilla
9.2 kautta 10, Upea, 1 956 arvostelua
9,2
Upea
1 956 arvostelua
Hinta on 118 €
118 €
sisältää verot ja maksut
13.9.–14.9.

Oaks Sydney Goldsbrough Suites
Pyrmont
Oaks Sydney Goldsbrough Suites
Pyrmont
- Uima-allas
- Keittonurkkaus
- Pyykinpesutilat
- Pysäköinti saatavilla
8.2 kautta 10, Erittäin hyvä, 7 768 arvostelua
8,2
Erittäin hyvä
7 768 arvostelua
Hinta on 111 €
111 €
sisältää verot ja maksut
6.9.–7.9.

Veriu Broadway
Ultimo
Veriu Broadway
Ultimo
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti saatavilla
9.2 kautta 10, Upea, 756 arvostelua
9,2
Upea
756 arvostelua
Hinta on 141 €
141 €
sisältää verot ja maksut
14.9.–15.9.

Rydges World Square
Sydneyn liikekeskusta
Rydges World Square
Sydneyn liikekeskusta
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Yhdistettäviä huoneita saatavilla
8.8 kautta 10, Loistava, 1 320 arvostelua
8,8
Loistava
1 320 arvostelua
Hinta on 139 €
139 €
sisältää verot ja maksut
6.9.–7.9.

The Lord Nelson Brewery Hotel
Millers Point
The Lord Nelson Brewery Hotel
Millers Point
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
- Baari
9.0 kautta 10, Upea, 728 arvostelua
9,0
Upea
728 arvostelua
Hinta on 191 €
191 €
sisältää verot ja maksut
8.9.–9.9.

Rendezvous Hotel Sydney The Rocks
The Rocks
Rendezvous Hotel Sydney The Rocks
The Rocks
- Uima-allas
- Pyykinpesutilat
- Pysäköinti saatavilla
- Internetyhteys
8.6 kautta 10, Loistava, 2 906 arvostelua
8,6
Loistava
2 906 arvostelua
Hinta on 184 €
184 €
sisältää verot ja maksut
16.9.–17.9.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

Millers Point, NSW
Lähettyvillä
- Circular Quay - 7 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
- Sydneyn observatorio - 7 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
- Sydney Harbour Bridge (silta) - 10 min kävelymatka - 0.9 km:n päässä
- King Street Wharf - 14 min kävelymatka - 1.2 km:n päässä
- Sydneyn oopperatalo - 3 min ajomatka - 2.3 km:n päässä
Liikkuminen
- Sydneyn lentokenttä (SYD) – 26 min ajomatka
- Western Sydneyn kansainvälinen lentokenttä (WSI) – 60 min ajomatka
- Sydney Circular Quayn asema – 13 min kävelymatka
- Sydney Milsons Pointin asema – 27 min kävelymatka
- Sydney North Sydneyn asema – 4 min ajomatka
- Wynyardin asema – 13 min kävelymatka
- Martin Placen asema – 21 min kävelymatka
- Pyrmont Bay Light Railin asema – 22 min kävelymatka
Ravintoloita
- The Glenmore Hotel - 7 min kävelymatka
- The Australian Heritage Hotel - 7 min kävelymatka
- Haven Coffee - 9 min kävelymatka
- Altitude - 9 min kävelymatka
- The Lord Nelson Brewery Hotel - 2 min kävelymatka
Tietoja majoituspaikasta
Stunning Sydney Home 9
- Huoneisto sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Circular Quay ja Sydney Harbour Bridge (silta). Lisäksi Sydneyn oopperatalo ja Overseas Passenger Terminal sijaitsevat vain 5 minuutin kävelymatkan päässä. Majoituspaikka sijaitsee lyhyen kävelymatkan päässä julkisen liikenteen yhteyksistä: Wynyardin asema sijaitsee 13 minuutin kävelymatkan päässä.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- 3 huoneistoa
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 25 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
- Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 25
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Pysäköinti
- Ei pysäköintimahdollisuutta paikan päällä
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
Makuuhuoneet
- 1 makuuhuone
Kylpyhuoneet
- 1 kylpyhuone
- Sampoo
Ulkotilat
- Parveke
Lemmikit
- Ei lemmikkejä
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissejä
- Savuton majoituspaikka
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroitin asennettu (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin)
- Ensiapupakkaus
Yleiset tiedot
- 3 huonetta
Maksut ja käytännöt
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kiellettyä majoituspaikassa.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin.
Paikan päältä löytyvä ensiapupakkaus takaa asiakkaiden turvallisuuden.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club ja JCB International
Majoituspaikan veloittamaan hintaan sisältyvät pakolliset siivousmaksut.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 2000, PID-STRA-20637
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Stunning Sydney Home 9 Apartment
Stunning Sydney Home 9 Millers Point
Stunning Sydney Home 9 Apartment Millers Point
Usein kysytyt kysymykset
Tarjoaako Stunning Sydney Home 9 ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?
Kyllä, Stunning Sydney Home 9 tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.
Salliiko huoneisto lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako huoneisto pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Huoneisto ei valitettavasti tarjoa paikan päällä olevia pysäköintipaikkoja.
Mitkä ovat majoituspaikan huoneisto sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.
Löytyykö majoituksesta Stunning Sydney Home 9 yksityisiä ulkotiloja?
Kyllä, jokaisesta huoneistosta löytyy parveke.
Millaisella alueella Stunning Sydney Home 9 sijaitsee?
Stunning Sydney Home 9 sijaitsee vain 9 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Circular Quay ja 12 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Sydney Harbour Bridge (silta).