Koko huoneisto
Apartments Vojka
Majoituspaikan taso: 3.5
Huoneistohotelli, jossa käytössäsi on keittiö
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Apartments Vojka valokuvagalleria





Kohteessa Milna vieraillessasi huoneisto on loistava vaihtoehto. Asiakkaat voivat hyödyntää ilmasiet edut, joihin kuuluu muun muassa langaton internetyhteys ja pysäköintialue. Terassi, keittiö ja jääkaappi ovat muita majoituspaikan tarjoamia palveluita ja mukavuuksia.
Arvostelut
9,89,8 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Koko huoneisto
2 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Keittiö
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Jääkaappi
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (4)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (4)
- Lähellä rantaa
- Terassi
- Ilmastointi
- Grillausmahdollisuus
Kodin mukavuudet (6)
Kodin mukavuudet (6)
- Keittiö
- Televisio
- Terassi
- Kahvin-/vedenkeitin
- Grilli tai grillejä
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Apartments Mimose
Milna
Apartments Mimose
Milna
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 1 arvostelu
10
Poikkeuksellisen hyvä
1 arvostelu

Waterman Svpetrvs Resort
Supetar
Waterman Svpetrvs Resort
Supetar
- Uima-allas
- Kylpylä
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 274 arvostelua
8,0
Erittäin hyvä
274 arvostelua

Hotel Milna Osam - Adults only
Milna
Hotel Milna Osam - Adults only
Milna
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Kylpylä
- Pysäköinti saatavilla
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 236 arvostelua
9,4
Poikkeuksellisen hyvä
236 arvostelua
Hinta on 136 €
136 €
sisältää verot ja maksut
19.9.–20.9.

Rooms Ana
Milna
Rooms Ana
Milna
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 1 arvostelu
10
Poikkeuksellisen hyvä
1 arvostelu

Bluesun Hotel Elaphusa
Bol
Bluesun Hotel Elaphusa
Bol
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Kylpylä
- Lentokenttäkuljetukset
8.8 kautta 10, Loistava, 551 arvostelua
8,8
Loistava
551 arvostelua
Hinta on 185 €
185 €
sisältää verot ja maksut
23.9.–24.9.

Aminess Vival Velaris Resort
Supetar
Aminess Vival Velaris Resort
Supetar
- Uima-allas
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
8.4 kautta 10, Erittäin hyvä, 74 arvostelua
8,4
Erittäin hyvä
74 arvostelua
Hinta on 163 €
163 €
sisältää verot ja maksut
19.9.–20.9.

Villa Supetar
Supetar
Villa Supetar
Supetar
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Savuton
8.8 kautta 10, Loistava, 115 arvostelua
8,8
Loistava
115 arvostelua
Hinta on 112 €
112 €
sisältää verot ja maksut
21.9.–22.9.

Boutique Hotel Bol
Bol
Boutique Hotel Bol
Bol
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Lentokenttäkuljetukset
- Lemmikkiystävällinen
9.6 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 182 arvostelua
9,6
Poikkeuksellisen hyvä
182 arvostelua
Hinta on 93 €
93 €
sisältää verot ja maksut
23.9.–24.9.

Gava Waterman Island Cottages
Milna
Gava Waterman Island Cottages
Milna
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
9.0 kautta 10, Upea, 7 arvostelua
9,0
Upea
7 arvostelua

Villa Daniela
Bol
Villa Daniela
Bol
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
8.4 kautta 10, Erittäin hyvä, 421 arvostelua
8,4
Erittäin hyvä
421 arvostelua
Hinta on 84 €
84 €
sisältää verot ja maksut
13.9.–14.9.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

Milna, Dalmacija
Lähettyvillä
- Neitsyt Marian ilmestyksen kirkko - 7 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
- Marina Vlaska - Milna - 7 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
- Bijakan ranta - 15 min kävelymatka - 1.3 km:n päässä
- ranta lähellä Marina Vlaškaa - 16 min kävelymatka - 1.4 km:n päässä
- Supetarin ranta - 21 min ajomatka - 21.4 km:n päässä
Liikkuminen
- Bračin saari (BWK) – 81 min ajomatka
- Split (SPU) – 152 min ajomatka
Ravintoloita
- Beachbox - 14 min ajomatka
- Caffe-cocktail bar Mille Naves - 5 min kävelymatka
- Caffe bar Conte - 6 min kävelymatka
- Konoba Vala - 9 min ajomatka
- Konoba Kopačina - 15 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Apartments Vojka
- Kohteessa Milna vieraillessasi huoneisto on loistava vaihtoehto. Asiakkaat voivat hyödyntää ilmasiet edut, joihin kuuluu muun muassa langaton internetyhteys ja pysäköintialue. Terassi, keittiö ja jääkaappi ovat muita majoituspaikan tarjoamia palveluita ja mukavuuksia.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- 1 huoneisto
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00.
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
- Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja järjestääksesi sisäänkirjautumisen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi huoneissa
Pysäköinti
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Muut tiedot
- Merkityt tupakointialueet
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ranta
- Lähellä rantaa
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä
Keittiö
- Jääkaappi
- Liesi
- Uuni
- Espressokone
- Kahvin-/teenkeitin
- Pakastin
- Vedenkeitin
- Keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet
Makuuhuoneet
- Vuodevaatteet saatavilla
Kylpyhuoneet
- Suihku
- Ulkosuihku
- Hiustenkuivaaja
Viihde
- Televisio, jossa digitaalikanavat
Ulkotilat
- Terassi
- Grilli
Ilmastointi ja lämmitys
- Ilmastointi
- Lämmitys
Lemmikit
- Ei lemmikkejä
Sopivuus/esteettömyys
- Merkityt tupakointialueet
Palvelut ja mukavuudet
- Silitysrauta-/lauta
Tekemistä
- Polkupyörien vuokrausmahdollisuus lähistöllä
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Maksut ja käytännöt
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Majoituspaikan rekisteröintinumero HR64887759853
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Apartments Vojka Milna
Apartments Vojka Apartment
Apartments Vojka Apartment Milna
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko huoneisto lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako huoneisto pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Mitkä ovat majoituspaikan huoneisto sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.
Mitä tekemistä Apartments Vojka ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Lämpimämpinä kuukausina voit harrastaa monenlaisia aktiviteetteja lähistöllä, esimerkiksi pyöräillä.
Löytyykö majoituspaikasta Apartments Vojka keittiö tai keittonurkkaus?
Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittiö, johon sisältyvät myös espressokone, kahvinkeitin ja ruoanlaittovälineet.
Millaisella alueella Apartments Vojka sijaitsee?
Apartments Vojka sijaitsee vain 6 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Marina Vlaska - Milna ja 7 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Neitsyt Marian ilmestyksen kirkko.